• Dzień Chłopaka

• Z okazji Dnia Chłopaka wiele uśmiechów, a mało złości, jak najmniej smutków, dużo radości, długich wakacji i moc słodyczy. Tego Wam dzisiaj koleżanki z klasy 4b życzą.

• Dzień Kropki w świetlicy w "dużej jedynce"

• 15 września w naszej świetlicy obchodziliśmy Dzień Kropki - święto kreatywności, zabawy i odkrywania talentów. Wspólnie obejrzeliśmy film "The Dot" i poznaliśmy historię małej Vashti, która dzięki malutkiej kropce i nauczycielce plastyki odkryła swój talent i uwierzyła w swoje możliwości. Zainspirowani przez małą Vashti wykonaliśmy kropkowe dzieła sztuki. Można je podziwiać w świetlicy i na dziedzińcu szkoły. Opowiadaliśmy też o swoich talentach i miejscach, w których możemy je rozwijać. Wszystkim dzieciom dziękujemy za zabawę kropkami. Pamiętajcie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Wystarczy uwierzyć w siebie i swoje możliwości.

• Międzynarodowy Dzień Kropki

• Międzynarodowy Dzień Kropki to święto obchodzone 15 września w ponad 100 krajach. Celem wydarzenia jest odkrywanie własnych talentów i prezentowanie ich przed grupą. Nasza szkoła również dołączyła do celebrowania tego święta. Na szkolnych korytarzach często mijaliśmy osoby, które w swoim ubiorze zawarły kropki. Na świetlicy szkolnej odbywały się zajęcia plastyczne rozwijające kreatywność uczniów. Każdy z nas ma jakiś talent, dlatego warto jest być dumnym ze swoich zdolności.

• Dzień Kropki w świetlicy w "małej jedynce"

• 15 września w świetlicy był obchodzony Dzień Kropki. „Niby nic a jednak coś wielkiego”, bo jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Motywem przewodnim tego dnia jest kropka. Uczniowie wspólnie wykonali kreatywną pracę plastyczną - kolorowankę gigant.

• Konkurs Plastyczny na plakat teatralny „Zemsty” Aleksandra Fredry

1. Organizatorem konkursu jest biblioteka szkolna w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukowie.
            2. Konkurs skierowany jest do uczniów klas 4-8.
            3. Technika wykonania prac dowolna. Format prac A4 lub A3..

4. Prace konkursowe będą oceniane przez jury według kryteriów: zgodność z tematem, walory artystyczne, samodzielność, zachowanie zapisów regulaminowych.

5. Prace konkursowe powinny zawierać następujące elementy:

Autor i tytuł wystawianego utworu, nazwiska głównych aktorów, realizatorów, miejsce i data przedstawienia.

6. Prace konkursowe muszą być pracami samodzielnymi
            i indywidualnymi.
            7.Każda praca konkursowa powinna być zaopatrzona w podpis zawierający:
            imię i nazwisko ucznia, klasę.

8. Prace konkursowe należy dostarczyć do biblioteki szkolnej
            do 26.09 2023 r.

9. Prace konkursowe nie podlegają zwrotowi.

• Konkurs Plastyczny „W świecie bajek i wierszy Aleksandra Fredry”

• Organizatorem konkursu jest biblioteka szkolna w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukowie.

1. Konkurs skierowany jest do uczniów klas 1-3.

2.Konkurs polega na stworzeniu ilustracji do wybranego przez ucznia utworu Aleksandra Fredry.

3. Technika wykonania prac dowolna. Format prac A4.

4.Prace konkursowe będą oceniane przez jury według kryteriów: zgodność z tematem, walory artystyczne, samodzielność, zachowanie zapisów regulaminowych.

5. Prace konkursowe muszą być pracami samodzielnymi
            i indywidualnymi.

6.Każda praca konkursowa powinna być zaopatrzona w podpis zawierający:

imię i nazwisko ucznia, klasę, tytuł zilustrowanego utworu Aleksandra Fredry.

7. Prace konkursowe należy dostarczyć do biblioteki szkolnej
            do 26.09 2023 r.

8. Prace konkursowe nie podlegają zwrotowi.

• Zapisy na obiady na rok szkolny 2023/2024

1.  Złożyć  deklarację zgłoszeniową do skrzynki przy wejściu głównym do budynku szkoły

klasy 0-I-II-                              ul.Stasia i Nel 2

klasy III-IV-V-VI-VII-VIII-     ul.Partyzantów 15

do dnia 6.09.2023r  (środa)

deklaracja do pobrania ze strony szkoły (pod tekstem)  lub  u  intendenta

2.  Dokonać wpłaty wyłącznie przelewem na konto szkoły (za miesiąc wrzesień 85zł)

nr 63 9206 1048 7103 0498 2000 0020

(w tytule przelewu proszę wpisać: imię  i nazwisko  dziecka, klasę oraz miesiąc którego dotyczy wpłata)

czynności te należy wykonać  od 1 do 6 września 2023r

Liczy się data wpływu na konto szkoły.

Ważne – wpłata nie powinna wpłynąć na konto szkoły wcześniej niż 1 września 2023r

Obiady będą wydawane od 7 września (czwartek)

Karty obiadowe będą do odebrania :

w budynku ul.Partyzantów  - przy wejściu na stołówkę  (6 września-środa)

w budynku  ul.Stasia i Nel – wychowawcy klas rozdadzą dzieciom